Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergen Meer over cookies »
  • Home
  • Gold Plated Gedraaide Armband Met Parels Chiyo

Gold Plated Gedraaide Armband Met Parels Chiyo

189

Een gedetailleerd sieraad met fijne vintage look; de Chiyo-armband is geïnspireerd door de jaren ’50, en straalt karakter en klasse uit. Het gedraaide armbandje is gedecoreerd met ovaalvormige zoetwaterparels. Lees meer

Bezorging: 1 tot 2 werkdagen

Op voorraad

  • 18k premium gold plated
  • Steen: lapis lazuli & zoetwaterparel
  • Vaak besteld als cadeau
  • Voeg gratis een kaart toe met je persoonlijke bericht aan de ontvanger (laatste stap in checkout)
  • Handgemaakt & eerlijk
  • Gratis verzending & cadeauverpakking: NL vanaf 100,- // BE & DE vanaf 150,- // wereldwijd vanaf 250,-
  • Ma-vr voor 13.00 besteld, meeste orders zelfde dag verzonden
  • 14 dagen eenvoudig ruilen & retourneren

Naam: ‘Chiyo’ is een naam met Japanse oorsprong en betekent ‘een duizend werelden’, ‘eeuwig’.

Een gedetailleerd sieraad met fijne vintage look; de Chiyo-armband is geïnspireerd door de jaren ’50, en straalt karakter en klasse uit. Het gedraaide armbandje is gedecoreerd met ovaalvormige zoetwaterparels. Parels worden ook wel ‘tranen van geluk’ genoemd, en staan voor zachtheid, warmte en vrede. 

De Chiyo-armband maakt een mooie set met de Chiyo-ketting.

AFMETINGEN
Maat: 17 cm | Parelgrootte 7,5 mm x 5 mm 

Handgemaakt met liefde, fair trade & eco-friendly. Ook verkrijgbaar het zilver.

 

Laden...
Laden...
Laden...